8 Yıllık Emek Doruk Bora Bebek…

8_yillik_emek_doruk_bora_bebek copy

Uzun bir bekleyiş sürecinden sonra Seda & Aytaç Zencirli çifti Doruk Bora 'larına kavuştular.

8 yıldır çocuk hasreti ile yanıp tuştan Zencirli çiftinin istedikleri sonuca ulaşmasında Kadın Doğum Doktoru Ali Kavas vesile oldu.
Anne Seda Zencirli duygularını şöyle dile getirdi; “ Ben 8 yıldır Anne olmak için uğraşan biriyim o kadar zor dönemler geçirdim ki; bitmeyen acılar,  aşamalar, yaşadığım sinir stres .etraftan gelen daha bebek yok mu soruları.. En son çaremiz çevremizdeki, arkadaşlarımızın önerisi üzerine Dr Ali Kavas ile tanışmak oldu, Ali Bey bana bu sürecin zor bir süreç olduğunu ve sabırlı olmam gerektiğini söyledi. Benim için sıkıntılı günler tekrar başlamıştı. 2 yıl boyunca Ali Bey ile tedavimize devam ettik. En sonunda gene olmayacak herhalde dediğimiz bir anda o mucize haberi aldık hastane koridorlarında hıçkıra hıçkıra ağladığım günü hiç unutmuyorum ve şimdi bende bir anneyim ve çok mutluyum...
Bize bu mutluluğu yaşatan Ali Kavas ’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz bizi muradımıza erdirdi; Allah ’da ona ne muradı var ise versin. Ayrıca doğum servisinde çalışan herkese çok teşekkürler. Hamileliğim boyunca bana danışmanlık eden pozitif enerjili doğum koçum Gamze Hanıma da sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Sağlıklı ve mutlu bir doğum yapmama neden olan tüm Yücelen Kadın Doğum ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz.
Bizde Lima Klinik Olarak Zencirli çiftine bebekleri ile uzun ve mutlu bir ömür diliyoruz...

Emre Ailesine Güneş Doğdu…

emri_ailesine_gunes_dogdu copy

 

 

3 yıllık bekleyişin ardından hastanemizde tedavi edilerek mutlu sona ulaşan İlknur Banu ve Mehmet Halil çifti muradına erdi. 3 kilo 600 gr 50 cm boyunda nur topu gibi bir kız bebek sahibi olan çift bebeklerine Eylül Güneş ismini verdiler. Anne İlknur Banu Emri duygularını şöyle aktardı; “ Bizim için güzel ve heyecanlı bu süreç de yüksek enerji ve samimi kişiliğiyle hep yanımızda olan doktorumuz Ali Kavas bey’e başta olmak üzere, güler yüzlü çalışan kadın doğum personeline yardım ve destekleri için sonsuz teşekkürler...
Bizde Emri ailesine bebekleri ile geçirecekleri uzun bir ömür diliyoruz.

Kaptan Ailesinin Prensesi Nehir Bebek…

kaptan_ailesinin_prensesi_nehir copy

 

 

Yatağan Akbank şubesinde çalışan Tuna Kaptan ve eğitimci eşi Zümrüt Kaptan uzun bir bekleyişin ardından prensesleri Nehir’i kucaklarına aldı. Güzeller güzeli bir kız bebek dünyaya getiren Zümrüt Hanım yoğun olarak yaşadığı duygularını şu şekilde anlattı; ” Dokuz aylık geçen süreç de doktorumuz Ali Bey daima yanımızdaydı. Her şey onun emekleri sayesinde oldu, her zaman sorularımızı sıkılmadan dinleyen iyi kalpli bir insan işine ve hastalarına ilgi ve alakası bizim için müthiş bir şeydi ama şu da var ki hepsi geride kaldı 9 ay bitti ve şimdi dünyalar tatlısı bir prensesimiz var. Her şey doktorumuz sayesinde nasıl oldu diye soracak olursanız, anlatayım: Başka bir doktor tarafından uygulanan yanlış kist tedavisi sonucu uzayan bir tedavi süreci geçirdik. Ali Bey başka bir tedavi yöntemi uygulayarak uzun zamandır beklediğimiz Nehir ’imize kavuşmamızı sağladı. Doktorumuz Ali Kavas Bey’e ve tüm personel arkadaşlara ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi. Bizde Lima Klinik olarak Kaptan ailesiyle nehir bebekle sonsuz mutluluklar dileriz...

 

Mutlu Son Buğlem & Buğra…

mutlu_son_buglem_ve_bugra copy

 

 

 

Nur ve Soner Çelik çifte mutluluk yaşadılar uzun zamandır bebek sahibi olmak isteyen Çelik çifti Dr Ali KAVAS’ın gerçekleştirdiği aşılama yolu ile gebe kalarak ikizlerine kavuştu.

Mutlulukları gözlerine yansıyan ÇELİK çifti yoğun bir şekilde yaşadıkları duygularını şu şekilde dile getirdiler.
İki sene süren ilaç tedavileri ve en son yapılan aşılama tedavisi sonucunda Dr Ali Kavas ’ın bilgisi ve desteği ile bebeklerimiz Buğlem ve Buğra ’yı kucağımıza aldık. Meleklerimizi sağ salim kucağımıza aldığımız için çok mutluyuz. Herkesin annelik ve babalık duygusunu yaşamasını dileriz. Gerçekten bambaşka bir duyguymuş.
Bize bu mutluluğu yaşattığı için önce Allah ’a, sonra Ali Kavas ve tüm kadın doğum ekibine sonsuz teşekkürler...

 

Gülin HAZER Epidural Doğum…

gulin_hazer_epidural_dogum copy

 

 

9 aylık hamilelik maratonunun ardından dünyalar tatlısı güzel mi güzel bir mucize... hamilelik dönemimin başından beri normal bir doğum düşündüm ve doktorumun dediklerini yerine getirdim. Özellikle günde 45 dakika tempolu yürüyüşlerimi ve bol miktarda su içmeyi aksatmadım. Düzenli ve dengeli beslenmeye özen gösterdim. İki kişilik değil ama bilinçli beslendim. Hamilelik boyunca doktorum ve hemşireleri çok ilgiliydiler bana güven ve cesaret verdiler. Böylelikle mutlu, huzurlu ve güzel bir hamilelik geçirdim. Bunun sonucunda da kolay bir doğum yaptım. Doğumum epidural normal doğumdu.

Normal doğum sancılı ve ağrılı bir doğum. Biraz cesaret ve sabır gerektiriyor. Ama sonrası kendiniz ve çoçuğunuz açısından çok güzel oluyor. Doğum anında çok sancı hissetmedim. Doğumdan sonra kendimi çok çabuk toparladım. Sağlık açısından sorun olmadığı sürece herkese normal doğumu tavsiye ederim. Doktorum Ali KAVAS 'a doğum esnasında bana çok ama çok yardımcı olan anlayışlı hemşirelerimize ve Gamze hanıma teşekkür ederim.